Rappe.pl

Wyspa w galerii handlowej. Jaki biznes wybrać?

Większość z nas kocha zakupy w galeriach handlowych. Znaleźć się w gronie najemców galerii to marzenie wielu przedsiębiorców. Trudno znaleźć miejsce, które zapewni większy przepływ klientów. Trudno o lepszą lokalizację i łatwiejszy dojazd. Ci, którzy obawiają się założenia własnego sklepu, powinni zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Wyspa, która ustawiona jest w ciągu komunikacyjnym galerii zapewnia ogromne możliwości oraz szansę na bardzo atrakcyjną ekspozycję towarów bądź usług. Przedstawiamy trzy pomysły na biznes z wykorzystaniem wyspy w galerii handlowej.

W stronę rękodzieła

Rzeczy ręcznie robione cieszą się wśród naszych rodaków coraz większą popularnością. Najczęściej wybieranym przez rękodzielników kanałem dystrybucji ich produktów jest Internet. Przedsiębiorstwo oparte na handmade może wykorzystać wyspę w galerii, aby trafić do większej liczby potencjalnych klientów. Punkty z ręcznie robionymi produktami są również bardzo mile widziane przez zarządców galerii. Największym problemem mogą okazać się pieniądze. Koszt wynajmu powierzchni w dużym centrum handlowym bardzo często przekracza możliwości firm oferujących produkty typu handmade.

Prawniku wyjdź do ludzi!

Polacy korzystają z porad prawnych zazwyczaj wówczas, gdy zmusza ich do tego sytuacja i gdy sprawa jest tak naprawdę przegrana. Dla większości z nas konsultacje prawnicze, podejmowane, np. przed podpisaniem ważnej umowy to pojęcie abstrakcyjne. Okazuje się jednak, że wcale nie chodzi o barierę finansową. Tym, co powstrzymuje nas przede wszystkim przed pójściem do prawnika jest stres. Nie wiemy, jak się przygotować do takiej rozmowy, jakich pytań się spodziewać.

Dlatego doskonałym sposobem na biznes może być wyjście prawników do potencjalnych klientów. Porady prawne udzielane w galerii handlowej w środowisku prawniczym mogą budzić pewien sprzeciw. Jednak z pewnością warto powalczyć z pewnymi stereotypami dotyczącymi zawodu prawnika. Wszak prawo jest dla ludzi.

Rozwiązanie, które nasuwa się samo, czyli tonery do drukarek
Stoiska z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek na stałe wpisały się w tło galerii handlowych. Co można kupić na wyspie w galerii handlowej? Odpowiedź, która nasunie się większości pytanych to toner do drukarki lub tusz do drukarki. Dużych obiektów handlowych buduje się obecnie coraz więcej, więc zapotrzebowanie na firmy sprzedające tusze, tonery i kartridże jest spore. Tego rodzaju biznes może być bardzo opłacalny zwłaszcza, gdy zapewnimy sobie przewagę nad konkurencją. Możemy np. przygotować specjalną ofertę dla klientów biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *