Rappe.pl

Kursy stylizacji ubioru

Źle dobrana odzież jest zmorą praktycznie co drugiego człowieka. A to buty nie te a to koszulka inna a to zaś spodnie nie pasują do T-shirtu.Na świecie jest bardzo dużo osób, dla których dobór odpowiednich ubrań jest sporym wyzwaniem do tego, by wyglądać modnie i na czasie. Osoby, które chcą odkrywać tajniki stylizacji, wiedzieć co do czego jak i po co, mogą wziąć udział w kursach stylizacji ubioru na szkoleniaperfectum.pl można zapisać się na kurs stylizacji ubioru. Trwa dwa dni a jego cena wynosi 800 zł z możliwością rozłożenia ceny na raty.

Uczestnicy zapisani na taki kurs dowiedzą się, na czym dokładnie polega zawód Stylisty oraz jakie są jego główne zadania. Ponadto, najważniejszym aspektem całego kursu będzie dla większości temat o doborze fasonu ubrań do danej sylwetki człowieka wraz z doborem odpowiednich akcesoriów ze wskazaniem zalet i wad w proporcjach symetrii ciała lub wskazanie najlepszych oraz tych najgorszych stylizacji ubrań do danej sylwetki. Kolejnym ważnym tematem będzie sposób komponowania strojów i dodatków. Ta umiejętność w zawodzie stylisty jest bardzo potrzebna, żeby nie zaliczyć modowej wtopy. To samo tyczy się analizy makijaży, fryzury bądź analizy kolorystycznej.

Praktykanci będą ćwiczyć na modelkach z Europejskiego Centrum Kształcenia jak i na osobach praktykujących. Program kursu jaki zapewnia szkoleniaperfectum.pl przewiduje również obeznanie się z takimi stylami jak: smart casual, styl dzienny, biznesowy, korporacyjny, okazjonalny, filmowy i zdjęciowy. Profesjonaliści prowadzący kurs pokażą również jak stworzyć własną kreację i szycie na miarę sylwetki człowieka, sposoby na indywidualną pracę z klientem, która opierać się będzie na przeglądzie jego garderoby oraz doradztwo na wspólnych zakupach. Pod koniec kursów, każdy z praktykantów otrzymuje od Europejskiego Centrum Kształcenia dwa certyfikaty i zaświadczenie MEN zgodne z rozporządzeniem z dnia 11 stycznia 2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Dzięki takim zaświadczeniom i certyfikatom praktykant będzie mógł rozpocząć pracę w zawodzie stylisty, zostać osobistym stylistą jak i również tworzyć i kreować swoje własne kompozycje modowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *