Rappe.pl

Zegarki z duszą tworzy się w Krakowie

Wycofujemy się z plastików i innych tworzyw sztucznych. Szukamy czegoś wyjątkowego, powracamy do naturalności, nasz styl życia można określić jako ekologiczny. Wolimy spędzać czas na łonie natury zamiast w zgiełku miasta. Stawiamy na naturalność w różnych obszarach życia. Chcemy żyć w zgodzie z naturą, a naturę znajdziemy w zegarkach Woodlans. Firma Michała Napierały, to firma, która powstała z pasji tworzenia.

Czy nie urzekają nas antyczne meble? Na pewno zwracają naszą uwagę, ponieważ są robione ręcznie, mówimy, że mają w sobie duszę. Takie też są zegarki Michała Napierały. Ręcznie wykonane z drewna dębowego mają w sobie duszę.

Drewniane zegarki wykonane z pasją

Jak podkreśla Michał Napierała, jego zegarki wykonane są z pasją, to właśnie dla nich, zrezygnował z pracy w korporacji. Pierwszy zegarek powstał w 2011 roku, teraz miłośników ekologicznych zegarków przybywa, a każdy następny model wykonywany jest na zamówienie. Oznacza to, że nie ma dwóch takich samych zegarków. Zegarki wytwarza się z dębowego drewna, mocuje się w nim sprawny mechanizm Citizen. Zegarki są impregnowane bez użycia środków chemicznych, to oznacza, że woda nie wsiąka w drewno, tylko po nim spływa. Użytkownik też nie ma kontaktu z chemią, co jest dla niego komfortowe, ale dzięki temu może poczuć na swojej skórze ciepło drewna.

Z bransoletą drewnianą, skórzaną lub stalową

Kolekcja Woodlans oferuje nam zegarki z bransoletą drewnianą, jest to zegarek klasyczny, który ewoluował 6 lat. Zegarek jest lekki i przyjemnie się go nosi na nadgarstku. Innym ciekawym zegarkiem jest zegarek z bransoletą stalową- to model bardzo kontrastowy. Drewno i stal? Bardziej pasuje do kuchennego noża, ale Michał Napierała stworzył zegarek, który emanuje siłą i delikatnością. Jest jeszcze zegarek z bransoletą ze skóry ekologicznej. Skóra i drewno to połączenie, które jest wygodne. Zegarki Woodlans znajdziemy tutaj: www.woodlans.pl. Tutaj także można złożyć zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *