Rappe.pl

Bohater wśród foteli biurowych. Fotel HERO.

Patrzymy na niego i myślimy, jak bardzo musi być komfortowy. Ten fotel każdym elementem udowadnia nam, że ergonomia nie jest wśród producentów mebli biurowych jedynie wyświechtanym frazesem. Przedstawiamy prawdziwego bohatera przestrzeni biurowych – wyjątkowy fotel biurowy o znaczącej nazwie HERO, oferowany w sklepie internetowym meblicante.pl.

Co świadczy o ergonomii fotela HERO?

Najważniejsze z punktu widzenia użytkownika są szerokie możliwości regulacji. Fotel posiada, bowiem nie tylko regulowaną wysokość i głębokość siedziska, ale również regulowaną wysokość podparcia dla lędźwiowej części kręgosłupa. O tym, jak ważna to kwestia mogą powiedzieć osoby wykonujące długotrwałą pracę przy biurku na niewłaściwie skonstruowanym fotelu. Dolna część pleców bez właściwego podparcia cierpi. Pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości np. ból tego odcinka kręgosłupa. W fotelu HERO zwrócono również szczególną uwagę na regulację podłokietników, których ustawienie można zmieniać nie tylko w opcji „góra-dół”, ale również wpływać na wychylenie ich na boki. HERO oferuje także regulację wysokości zagłówka.

Jednym z głównych atutów fotela jest specjalny mechanizm samoważący SYNCHRON. Dzięki niemu użytkownik może ustawić oparcie w jednej z czterech pozycji, wybierając optymalną w danym momencie. Fotel pozwala również na swobodne bujanie. W trakcie kilkugodzinnej pracy przy biurku takie bujanie w fotelu jest zbawienne dla naszego kręgosłupa

Warto wspomnieć, że oparcie oraz zagłówek fotela został wykonany z siatki, która przepuszcza powietrze. Producenci użyli materiału najwyższej jakości, aby umożliwić dopływ powietrza i poprawić komfort siedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *