Rappe.pl

ProfiM

Przedsiębiorstwo ProfiM to znakomity producent, funkcjonujący od ponad dwudziestu pięciu lat. Specjalizuje się on w pracy nad krzesłami i fotelami biurowymi. Wszystkie produkty są efektem pracy najlepszych specjalistów, którzy nie tylko skupiali się na ergonomii i najwyższej jakości, ale także na intrygujących motywach i wzorach. Dzięki temu, meble marki ProfiM sprawdzają się w recepcjach, poczekalniach, biurach oraz salach konferencyjnych. Ich sekret tkwi w lekkości i uniwersalności.

Na stronie internetowej FormyUzytkowe.pl www.formyuzytkowe.pl odszukać można całą gamę produktów od ProfiM. Na szczególną uwagę zasługują fotele obrotowe. Model Raya 21E, dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Posiada on stabilne podłokietniki, układające się w kształt trójkątów, które są dość wysoko rozstawione. Podobnie prezentuje się Raya 23E, który różni się od swojego poprzednika rozmiarami oraz kształtem podłokietników. W Raya 23E układają się one w kształt litery T i są nieco niższe. Fotele linii Raya są bardzo klasyczne.

Firma ProfiM zaproponowała także nieco odważniejszą kolekcję foteli obrotowych – linię LightUP, w której projektanci pozwolili na grę kolorów oraz niesztampowy kształt. Obrotowe krzesło LightUP 250ST cechuje się interesującą formą, opierającą się na wygodnym siedzisku o niebieskim lub błękitnym odcieniu oraz wysokim oparciu o dodatkowym zabezpieczeniu na plecy. Dostępny jest także model LightUP 250S, który nie został wyposażony w uzupełniające oparcie. Kolekcja LightUP nie ogranicza się jednak wyłącznie do modeli, w których pojawiają się wspomagające elementy oraz dekoracje, ale także krzeseł obrotowych o uniwersalnej budowie, jak: LightUP 230ST oraz LightUP 230S.

Zupełnie inną formę mają fotele obrotowe kolekcji FAN. Nie posiadają one typowych, dodatkowych podłokietników, poza ramiennikami. Charakteryzują się one minimalistyczną formą i eleganckim, skórzanym obiciem, dostępnym w kilku wersjach kolorystycznych. Świadczą o tym, chociażby modele Fan 10T oraz Fan 10E.

Na przykładzie powyższych produktów marki ProfiM widać, że asortyment sklepu internetowego FormyUzytkowe.pl, jest niezwykle rozległy i każdy z potencjalnych klientów znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *