Rappe.pl

Formy użytkowe

Poszukując odpowiednich elementów wyposażenia wnętrza mieszkania czy biura, warto zastanowić się nad odwiedzeniem strony internetowej. Ten ciekawy portal pozwala znaleźć akcesoria oraz meble w następujących kategoriach: Fotele i Krzesła, Sofy i Siedziska, Stoły i Ławy, Meble, Oświetlenie, Akcesoria oraz Pokój Dziecka. Niezwykle istotne jest jednak to, że przy każdym z artykułów znajduje się wnikliwy opis, doskonale ilustrujące produkt fotografie oraz informacje o jego wymiarach. Niektóre z nich, obejmuje promocja, dotycząca bezpłatnych dostaw. W poniższym artykule postaramy się na kilku przykładach przedstawić atrakcyjne modele produktów, które uświetnią każde wnętrze.

Szyk i elegancja w najlepszym wydaniu

Przykładem doskonałej jakości produktów jest D2 Fotel Jajo, obity czerwoną tkaniną. Został on zaprojektowany w 1958 roku przez znanego projektanta, Arne Jacobsena dla hotelu Radisson SAS, znajdującego się w Kopenhadze. Ten niesztampowy element wyposażenia wnętrza nawiązuje więc mocno do stylu vintage, który zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Fotel dostępny może zostać wykonany z różnych materiałów: gładkich tkanin czy skóry.

Wisząca bańka jako domowa huśtawka

Czy marzysz o tym, by w Twoim wnętrzu znalazła się domowa huśtawka, która pozwoli zrelaksować się w trakcie lektury ulubionej książki czy też picia ulubionej kawy? Doskonale nadawać się będzie ku temu Fotel Bańka, przypominający transparentną, przezroczystą bańkę mydlaną, w której umiejscowiono czerwone siedzisko. Projekt fotela nawiązuje do słynnego Bubble Chair. Jest on równocześnie bardzo komfortowy i elegancki, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w salonie lub pokoju dziennym.

Czymże byłyby fotele bez stołu

Poza doborem pasujących do aranżacji foteli bardzo istotny jest wybór stołu, dopasowanego stylem i kolorem do pozostałych elementów wystroju wnętrza. Serwis www.formyuzytkowe.pl, oferuje mnóstwo propozycji. Tego przykładem jest elegancki, designerski Stół Madras, zaproponowany przez producenta Signal czy też przestrzenny, tradycyjny stół Samba o wymiarach 90cmx90cm, zaprojektowany przez markę Halmar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *