Rappe.pl

Coffeebreak. Czas na kawę.

Kawa łączy ludzi. Kawa może być prawdziwą pasją. Wiedzą o tym profesjonalni bariści tworzący zespół Coffe Break. Ich misją jest rozpowszechnianie kultury picia kawa i sposobów jej przygotowywania. W trakcie spotkań z klientami, targów, konferencji oraz rozmaitych uroczystości pracownicy Coffee Break z uśmiechem na twarzy serwują najlepszej jakości, aromatyczną kawę. Potrafią umilić każde spotkanie w większym gronie osób, zarówno biznesowe, jak i towarzyskie. Są w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce, aby mogli Państwo cieszyć się świeżą kawą, wypalaną w jednej z najlepszych polskich palarni.

Oferta Coffe Break jest niezwykle szeroka i kompleksowa. Obejmuje usługi profesjonalnych baristów podczas wydarzeń takich, jak targi, konferencje i kongresy, spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy integracyjne. Nasi bariści obsługują również przyjęcia weselne i trzeba przyznać, że tego rodzaju usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem nowożeńców i organizatorów wesel. Bar kawowy przyciąga gości weselnych. Szansa wypicia w trakcie wesela ulubionej kawy, przyrządzonej w profesjonalny sposób łączy się z możliwością wypróbowania swoich sił, jako barista i samodzielnego przyrządzenia kawy jedynej w swoim rodzaju, bo naszej. Ciekawą opcją oferowaną przez Coffe Break są pokazy basistów. Praca baristy, podparta pasją i doświadczeniem jest niezwykle interesująca. Podziwianie pokazów, podczas których barista prezentuje techniki malowania na kawie, może stać się okazją do przeniesienia się w zupełnie inny, fascynujący świat kawy. Firma Coffe Break zajmuje się także dzierżawą i wynajmem profesjonalnych ekspresów do kawy na określony czas. Nie musimy kupować tego drogiego sprzętu, jeżeli potrzebujemy go jedynie okazjonalnie np. w trakcie organizacji spotkań firmowych czy uroczystości rodzinnych.

Coffee break posiada także pełną ofertę barmańską. Warto z niej skorzystać organizując różnego rodzaju eventy. Profesjonalny barman, przygotowujący pyszne koktajle i drinki z pewnością uświetni każde wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.