Rappe.pl

Informatyka. Dlaczego warto ją studiować?

Informatyka to jeden z popularniejszych kierunków studiów, do którego nie trzeba chyba nikogo namawiać. Każdy, kto pasjonuje się nowoczesnymi technologiami i rynkiem usług informatycznych, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to kierunek z przyszłością. Warto jednak wybrać uczelnię, która zapewni nam odpowiedni poziom nauczania. Proponujemy studia w Społecznej Akademii Nauk w Krakowie. Mieści się tutaj Wydział Nauk Stosowanych, na którym można studiować informatykę zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i magisterskich.

SAN – nowe oblicze informatyki

Uczelnia, która zajmuje bardzo wysokie miejsca w rankingach popularności wśród szkół niepublicznych proponuje swoim studentom zupełnie bezkonkurencyjną ofertę studiów. Jej największym atutem są nowoczesne pracownie komputerowe, dostęp do najnowszych technologii oraz doskonałej jakości sprzętu i oprogramowania. Studenci doceniają szeroką ofertę zajęć praktycznych, które pozwalają na zdobycie podstawowych umiejętności, zwłaszcza że zajęcia bardzo często prowadzone są przez praktyków programowania, osoby nie tylko o ogromnej wiedzy, ale i doświadczeniu.

Tym, co przyciąga ogromną część studentów SAN-u są praktyki studenckie zarówno kraju, jak i poza granicami Polski. W przypadku kierunku takiego, jak informatyka możliwość praktyk zagranicznych stanowi dodatkowy plus w CV. Praktyki zagraniczne otwierają ponadto szanse na karierę międzynarodową. Zagraniczne instytucje oraz firmy doceniają polskich informatyków. Otwierając swoje filie w naszym kraju poszukują osób doskonale wykształconych, posiadających potrzebną wiedz i umiejętności oraz mogących rozpocząć prace od razu po studiach. SAN z pewnością daje swoim absolwentom takie przygotowanie. Jeśli zainteresował Cię kierunek Informatyka na Wydziale Nauk Stosowanych Społecznej Akademii Nauk w Krakowie, koniecznie zajrzyj na stronę https://krakow.san.edu.pl/informatyka-i-stopnia-o-kierunku. Znajdziesz tu wiele cennych informacji i zapiszesz się na studia online. Wykształcenie informatyczne pozwoli Ci idealnie trafić w potrzeby rynku pracy. Zdobycie zatrudnienia nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.