Rappe.pl

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach strzeleckich w Cracow Shooting Academy?

Coraz więcej osób zainteresowanych jest możliwością zdobycia podstawowych umiejętności strzeleckich i rozwijania swojej strzeleckiej pasji. Nic dziwnego. Żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach i niewiadomo, kiedy posługiwanie się bronią palną może nam się przydać. Powstaje w związku z tym coraz więcej obiektów, na których możemy trenować strzelanie. Miejsc takich, jak strzelnica Kraków oferuje kilka. Szczególnie interesująca jest propozycja Cracow Shooting Academy. Odbywają się tutaj szkolenia z zakresu strzelectwa sportowego, ale i bojowo-obronnego. Dlaczego warto wziąć w nich udział?

Krótka charakterystyka szkoleń przeprowadzanych w Cracow Shooting Academy

Na strzelnicy Cracow Shooting Academy można odbyć całą serię szkoleń z zakresu strzelectwa różnego typu. Obejmują one zarówno posługiwanie się bronią krótką (pistolety samopowtarzalne), jak i bronią długą(karabin, strzelba gładkolufowa). W szkoleniach mogą wziąć udział wszyscy, którzy są zainteresowani zdobyciem pierwszych doświadczeń z bronią oraz rozwijanie i doskonalenie swoich strzeleckich umiejętności. Szkolenia polecane są zwłaszcza osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę ze strzelectwem, osobom zajmującym się strzelectwem rekreacyjnym, właścicielom broni palnej, pracownikom służb mundurowych, a więc policjantom, żołnierzom, pracownikom służby więziennej oraz straży granicznej, oraz osobom pracującym w ochronie osób i mienia.

Cracow Shooting Academy ma swoje strzelnice w Krakowie, Tarnowie oraz w Białce Tatrzańskiej. Jednak szkolenie może zostać przeprowadzone przez jej pracowników na każdej, dowolnej strzelnicy w naszym kraju.

W szkoleniach mogą wziąć udział grupy zorganizowane. W ramach cyklicznego naboru organizowane są pozostałe grupy szkoleniowe. Aby wziąć udział w szkoleniu wcale nie trzeba posiadać własnej broni czy amunicji. Cracow Shooting Academy zapewnia wszelkie niezbędne akcesoria, od wybranych modeli broni, po nauszniki czy okulary ochronne. Ze szczegółowymi informacjami na temat szkoleń można zapoznać się na stronie strzelnicy https://www.shootingcracow.com/ . Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.