Rappe.pl

Przegląd wybranych aut na akumulator dla dzieci

Samochód na akumulator dla dzieci to świetny pomysł na prezent. Tego rodzaj jazda to niebywała frajda i mnóstwo zabawy dla każdego młodego fana motoryzacji. Producenci wciąż zaskakują nas wykończeniem oraz dokładnym odwzorowaniem dużych wersji samochodów. Podobnie ma się sprawa z prowadzeniem pojazdu. Otóż mini wersje wyposażane są w skrzynię biegów, kierownicę i światła. Wszystko to sprawia, że maluch może poczuć się jak prawdziwy kierowca, prowadząc taką maszynę. Warto podkreślić, że im lepsza jakość i wykonania, tym więcej opcji auto oferuje.

Przeglądając auta dla dzieci musimy brać wiele rzeczy pod uwagę np. słabszy silnik wystarczy wyłącznie na podłoże równe, najlepiej pokryte betonem lub utwardzoną powierzchnią. Z kolei w przypadku jazdy po terenach zielonych konieczny będzie zakup pojazdu z silnikiem o większej mocy. Warto również pamiętać o tym, że większe napięcie pozwoli na uzyskanie większej prędkości. Oto przegląd wybranych modeli, które możemy znaleźć na stronie https://zabawki-gry.pl/Samochody-na-akumulator,c,7.

Peg Perego Polaris

Mowa o samochodzie na akumulator z górnej półki. Peg Perego model Polaris wyposażono w dwa silniki o mocy 24 V, czyli ponad 680 W. Auto przypomina jeep mogący jeździć po bezdrożach, co oznacza, że posiada wytrzymałe zawieszenie wykonane z czterech sprężyn oraz amortyzatorów, które umożliwiają jazdę w całkiem trudnych warunkach. Samochód posiada również wygodne i ergonomiczne siedzenia z oddzielnymi pasami bezpieczeństwa, co uniemożliwia wypadnięcie podczas jazdy. Jest tu też działające radio i prędkościomierz oraz koła wspomagane kauczukową obręczą, co poprawia przyczepność samochodu. Koszt zakupu Peg Perego Polaris wynosi około 3700 zł.

Mercedes GLK 300

Mercedes GLK 300 do złudzenia przypomina prawdziwe auto. Wyposażone jest w miękkie szerokie siedzisko z materiału imitującego skórę, dwa silniki o mocy 12 V (45 W), otwierane drzwi, amortyzatory na wszystkich kołach oraz elektryczny hamulec zarówno po zdjęciu nogi z gazu, jak i umieszczony na dołączonym specjalnie pilocie (umożliwia on kontrolę nad zabawą dziecka). To jednak nie wszystko, ponieważ znajdziemy tu również pasy bezpieczeństwa, ledowe światła z przodu i z tyłu oraz boczne składane lusterka. Do auta dodano też system kontroli rodzicielskiej. Cena takiego auta dla dzieci wynosi około 1500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *