Rappe.pl

sala weselna

Dworek Arkadia – sala weselna

Dworek Arkadia to wyjątkowe miejsce położone w zacisznej i malowniczej okolicy Lublina. Ten pełen tradycji lokal znany jest w Lublinie z romantycznych wesel, będących niezapomnianym wydarzeniem dla całej rodziny.

Jak sama nazwa wskazuje Arkadia to miejsce niezwykłe. Świeżość drzew wokół zabytkowego parku sprawia, że nie ma lepszego miejsca na wiosenna lub letnie wesele. Jesienią i zimą z kolei do dyspozycji mamy wnętrze ciepłego dworku, który możemy dostosować do stylu naszego wymarzonego wesela. Zerknij na całość na http://dworekarkadia.pl/wesela.html i przekonaj się sam o tym, jak magicznie jest w Arkadii.

Dlaczego warto?

Dworek Arkadia to wprost idealne miejsce na organizację niezapomnianego wesela. Wystrój wnętrz, dekoracje stołów i bogate menu sprawiają, że każde przyjęcie staje się urzeczywistnieniem snów o romantycznej przygodzie. Przestronne wnętrza, profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz fachowa obsługa pozwalają urządzić wesele dla 350 osób w sali balowej jak i bardziej kameralne do 150 osób w sali kryształowej. Warto dodać, że menu weselne składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych dań tradycyjnej kuchni polskiej jak również tej bardziej wyszukanej. Nowożeńcy w cenie każdego pakietu weselnego znajdą: przepiękne wnętrza sali balowej oraz sali kryształowej, powitanie ich chlebem i solą, powitalną lampkę wina musującego dla każdego gościa, podstawowy wystrój stołów i Sali, apartament dla nowożeńców oraz lustro owoców.

Pomoc w organizacji

Organizacja wesela nie jest zadaniem lekkim, dlatego w każdej kwestii pracownicy Dworku Arkada służą radą oraz doświadczeniem. Obsługa skupia się przede wszystkim na satysfakcji Młodej Pary. Oznacza to, że lokal otwarty jest na sugestie, pomysły oraz życzenia Młodej Pary. Zaletą tego miejsca jest to, że pracownicy naprawdę starają się stanąć na wysokości zadania i wziąć na siebie wszelkie kwestie organizacyjne tak, aby zakochani mogli zrelaksować się i czerpać radość z tego niezwykłego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *